ŞİRKET PROFİLİ:

ELKOSİS OTOMASYON SİSTEMLERİ 2008 yılında endüstriyel otomasyon sektöründe hızlı ve sorunsuz üretime değer veren firma ve kuruluşlara çözüm ortağı olmak amacıyla kurulmuş bir ArGe ve üretim firmasıdır.Endüstriyel otomasyon sektöründe hızlı ve sorunsuz üretime değer veren firma ve kuruluşlara çözüm ortağı olan Elkosis Otomasyon müşterilerine garantili ve yüksek kararlılıklı sistemler ve çözümler sunar.Birçok alanda endüstri tesis montajı, projelendirme, devreye alma ve eğitim konusunda güvenilir çözüm ortağıdır.

ELKOSİS OTOMASYON SİSTEMLERİ, kuruluşundan bu yana birçok başarılı işe imza atarak, kendine yükselen bir grafik çizmiştir. Tecrübeli insan kaynağı ile güvenilir, kaliteli, ve kesintisiz hizmet veren firmamız, çalıştığı  kamu kurum ve kuruluşlar ile özel sektör firmalarının projelerini başarı ile teslim etmiştir.

Satış öncesi ve sonrası kesintisiz hizmet verilmesi, müşteri temsilciliği önceliği ile müşterilerine, kendilerinin ihtiyaç duyabileceği her türlü sisteme uygun ürünlerin önerilmesi ve satışının yapılması konusunda yardımcı olunması, teknik servis departmanı ile montaj ve servis aşamalarında müşterilerinin yanında olunması şeklinde devam edip, yeni hizmet anlayışı geliştirmeleri ile çalışmalarımız  sürekli kendini yenilemektedir.

ELKOSİS OTOMASYON SİSTEMLERİ yurt içi ve yurt dışında üretici ve imalatçı konumunda bulunan firma ve markalara,deneyimli kadrosu ve bilgi birikimiyle hızlı proje sistem çözümleri konusunda katkı sağlamakta ve projelendirme aşamasından pano montajına,Plc ve Hmi yazılımından saha montajına,test ve devreye alma konularında çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ / Sorunsuz ve Hızlı Çözümler

Her projemizde aynı hizmet kalitesini sağlamak,üstlendiğimiz tüm projeleri firmamız tarafından sahiplenmek ve iş ortaklarımıza her zaman koşul gözetmeksizin iş öncesi,çalışma aşaması ve sonrasında tüm desteğimizi sunmaktır.

MİSYONUMUZ / Birikim

*Sorunsuz ve hızlı üretime sahip olan müşteri portföyü ve sonuç odaklı hizmet üretmeye devam etmek.

*Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.

*Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum, kuruluş ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirebilmek.

*Mevcut ve yeni çalışmalarımız ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

*Endüstriyel otomasyon sektöründe global gelşimlerle beraber ilerlemek.

*Endüstriyel otomasyon sektöründe Ar-Ge, üretim, satış ve yenilikçi faliyetleri entegre ederek geliştirmektir.